Nasz zespół

Zarząd
Dr. Armin Raiber
Prezes Firmy 3A Composites Mobility
    Jacek Lis
    Prezes Zarządu (Polska)
      Pawel Neuman
      Dyrektor Finansowy, HR oraz IT
        Eduardo Correa
        Head of Sales and Marketing
          Zespół Sprzedaży
          Erik Sieber
          Opiekun kluczowych klientów
          • Icon +41 71 858 48 55
          • Icon erik.sieber@3acomposites.com
          Bart Radema
          Opiekun kluczowych klientów
          • Icon +41 79 671 88 60
          • Icon +41 71 858 48 78
          • Icon bart.radema@3acomposites.com
          Ismael Barreira
          Opiekun kluczowych klientów
          • Icon +34 69 737 7879
          • Icon ismael.barreira@3acomposites.com
          Damian Straż
          Opiekun kluczowych klientów
          • Icon +48 662 255 148
          • Icon +48 17 773 78 28
          • Icon damian.straz@3acomposites.com
          Mateusz Misztuk
          Opiekun kluczowych klientów
          • Icon +48 539 090 878
          • Icon mateusz.misztuk@3acomposites.com
          Eugen Knaus
          Opiekun kluczowych klientów
          • Icon +41 71 858 48 75
          • Icon +41 79 887 05 09
          • Icon Eugen.Knaus@3acomposites.com
          Ombudsman - Rzecznik Praw Obywatelskich
          Rainer Sernatinger
          Dyrektor personalny - Schweiter Technologies AG
          • Icon +49 7731803
          • Icon +49 1726391003
          • Icon rainer.sernatinger@schweiter.com
          Dołącz do naszego zespołu już dzisiaj!

          Nieustannie się rozwijamy, dlatego zawsze poszukujemy wartościowych kandydatów do pracy w naszej firmie. Czy jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy?

          Czytaj więcej

          Wyślij
          wiadomość

          Skontaktuj się z nami. Czekamy z niecierpliwością na wszelkiego rodzaju wiadomości.

          Jeśli poszukujesz danych kontaktowych konkretnego menedżera, zajrzyj do zakładki przedstawiającej nasz zespół.