Technik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska pracy:
  • Wykonywanie konserwacji, bieżących napraw i przeglądów, diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń,
  • Typowanie części zamiennych oraz dbałość o utrzymanie ich odpowiedniego stanu magazynowego,
  • Nadzór i dbałość nad infrastrukturą zakładu,
  • Nadzór nad flota samochodową zakładu,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej maszyn, urządzeń oraz budynków,
Wymagania:
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Uprawnienia na wózki widłowe,
  • Uprawnienia SEP G1/G2/G3,
  • Czynne prawo jazdy Kat.B
  • Doświadczenie w pracach ślusarskich,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • Znajomość posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych umożliwiających przygotowanie do wykonywanej pracy,
  • Szczególną dbałość o środowisko pracy i atmosferę w zakładzie,
  • Pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Bogaty pakiet socjalny.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w dynamicznym środowisku i czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, aplikuj.  Praca w 3A Composites Mobility to nie tylko wynagrodzenie, szkolenia czy benefity – to także niepowtarzalna kultura organizacyjna i możliwość rozwoju!

Dołącz do nas!

Uprzejmie prosimy o dopisanie na dokumencie CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Twój kontakt
Halina Gondowicz
HR Specialist
Phone +48 17 773 78 12, +48 538 557 189

Send us
a message

Feel free to get in touch with us. We are looking forward to your message of any kind.

If you are looking for a specific contact to our managers, see our team.