Kontroler Jakości

Opis stanowiska:
  • Kontrola jakości komponentów oraz produktów gotowych,
  • Przygotowanie i analiza raportów wynikających z kontroli,
  • Zarządzanie wyrobem niezgodnym wykrytym w trakcie kontroli,
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji jakościowej w zakresie powierzonych zadań,
  • Obsługa narzędzi pomiarowych wynikających z zakresu wykonywanej pracy,
  • Nadzór nad jakością procesów produkcyjnych – kontrola międzyoperacyjna,
  • Nadzór nad reklamacjami wewnętrznymi,
  • Autoryzowanie jakościowe wyrobów gotowych,
  • Wystawianie świadectw jakości i dokumentów jakościowych,
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów metodami jakościowymi,
  • Osiąganie celów i raportowanie wyników prac do przełożonego zgodnie z organigramem,
  • Kontakt z klientami.
Wymagania:
  • Praktyczna umiejętność wykonywania pomiarów ręcznymi przyrządami pomiarowymi,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Odpowiedzialność,
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi jakości (8D, 5Why, Ishikawa, Diagram Pareto-Lorenza) będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka niemieckiego/angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności + dodatkowe premie,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych umożliwiających przygotowanie do wykonywanej pracy,
  • Szczególną dbałość o środowisko pracy i atmosferę w zakładzie,
  • Pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Bogaty pakiet socjalny.
Twój kontakt
Halina Gondowicz
HR Specialist
Phone +48 17 773 78 12, +48 538 557 189

Send us
a message

Feel free to get in touch with us. We are looking forward to your message of any kind.

If you are looking for a specific contact to our managers, see our team.