Kontroler Jakości

Opis stanowiska:
  • Kontrola jakości komponentów oraz produktów gotowych,
  • Przygotowanie i analiza raportów wynikających z kontroli,
  • Zarządzanie wyrobem niezgodnym wykrytym w trakcie kontroli,
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji jakościowej w zakresie powierzonych zadań,
  • Obsługa narzędzi pomiarowych wynikających z zakresu wykonywanej pracy,
  • Nadzór nad jakością procesów produkcyjnych – kontrola międzyoperacyjna,
  • Nadzór nad reklamacjami wewnętrznymi,
  • Autoryzowanie jakościowe wyrobów gotowych,
  • Wystawianie świadectw jakości i dokumentów jakościowych,
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów metodami jakościowymi,
  • Osiąganie celów i raportowanie wyników prac do przełożonego zgodnie z organigramem,
  • Kontakt z klientami.
Wymagania:
  • Praktyczna umiejętność wykonywania pomiarów ręcznymi przyrządami pomiarowymi,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Odpowiedzialność,
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi jakości (8D, 5Why, Ishikawa, Diagram Pareto-Lorenza) będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka niemieckiego/angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności + dodatkowe premie,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych umożliwiających przygotowanie do wykonywanej pracy,
  • Szczególną dbałość o środowisko pracy i atmosferę w zakładzie,
  • Pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Bogaty pakiet socjalny.
Twój kontakt
Halina Gondowicz
HR Specialist
Phone +48 17 773 78 12, +48 538 557 189

Le pedimos que indique su
requerimiento por correo electrónico

Esperamos su mensaje

Si desea ponerse directamente en contacto con los departamentos de nuestra empresa, visite la página web donde presentamos a nuestro equipo..